Kawałek historii

A gdyby tak rzucić wszystko w cholerę i założyć kawiarnię?

Macie tak czasem, że ogarnia Was tęsknota za czymś innym, nie do końca zdefiniowanym, ale fascynującym i podniecającym? Za czymś, czego nigdy nie robiliście, ale podskórnie czujecie, że mogłoby być spełnieniem Waszych marzeń i źródłem satysfakcji?

Kilkanaście lat życia spędziłem pracując w najlepszych agencjach reklamowych
w kraju, biorąc udział w mnóstwie pasjonujących i rozwijających projektów, poznając interesujących i inspirujących ludzi. Jednocześnie wypiłem morze kawy – teraz już wiem, że nienajlepszej, delikatnie to ujmując…

Kiedy zdałem sobie sprawę z tego, że kawa może być czymś więcej niż napojem na pobudzenie i zebranie myśli, zaczęła się moja z nią PRZYGODA.   Zapraszam Was do kawiarni Kawałek (Łucka 18 na Woli, w okolicach ronda Daszyńskiego) – kawałka mojego świata, w którym ja i mój zespół parzymy i pienimy, eksperymentujemy i dzielimy się wiedzą. Tutaj rozsmakujecie się w parzonych metodami alternatywnymi kawach Speciality, poczujecie jak smakuje latte zrobiona na naprawdę świeżym mleku, napijecie się kawy z prawdziwą chałwą i spróbujecie (podobno najlepszego w Warszawie) Nitro Cold Brew!