W Warszawie dostawa tego samego dnia!
W Warszawie dostawa tego samego dnia!
Koszyk 0

A gdyby tak rzucić
wszystko w cholerę
i założyć kawiarnię?

Macie tak czasem, że ogarnia Was tęsknota za czymś innym, nie do końca zdefiniowanym, ale fascynującym i podniecającym? Za czymś, czego nigdy nie robiliście, ale podskórnie czujecie, że mogłoby być spełnieniem Waszych marzeń i źródłem satysfakcji?

kawiarnia Kawałek okno Łucka 18, Warszawa, WOla

Kilkanaście lat życia spędziłem pracując w najlepszych agencjach reklamowych w kraju, biorąc udział w mnóstwie pasjonujących i rozwijających projektów, poznając interesujących i inspirujących ludzi. Jednocześnie wypiłem morze kawy - teraz już wiem, że nienajlepszej, delikatnie to ujmując. Kiedy zdałem sobie sprawę z tego, że kawa może być czymś więcej niż napojem na pobudzenie i zebranie myśli, zaczęła się moja z nią PRZYGODA.

Zapraszam Was do kawiarni Kawałek (Łucka 18 na Woli, w okolicach ronda Daszyńskiego) - kawałka mojego świata, w którym ja i mój zespół parzymy i pienimy, eksperymentujemy i dzielimy się wiedzą. Tutaj rozsmakujecie się w parzonych metodami alternatywnymi kawach Specialty, poczujecie jak smakuje latte zrobiona na naprawdę świeżym mleku, napijecie się kawy z prawdziwą chałwą i spróbujecie (podobno najlepszego w Warszawie) Nitro Cold Brew!

flat white latte art
grafika kawiarnia Kawałek sklep Internetowy dostawa Warszawa

naszym sklepie internetowym znajdziecie to wszystko, co jest na naszych półkach. Ziarna sprowadzane w małych partiach (dbam o świeżość!) bezpośrednio z najciekawszych (niekoniecznie największych) polskich i europejskich palarni. Staram się je dobierać tak, żeby były naprawdę wyjątkowe! Akcesoria do przygotowywania kawy metodami alternatywnymi. Herbaty. I kto wie, co jeszcze? Zapraszam do Kawałka mojego życia!